Держприкордонники спростували фейк про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні

У мережі Інтернет почало ширитися відео, на якому, начебто, зняті тепловізійною камерою кадри розстрілу групи осіб. У Державній прикордонній службі запевняють, що це фейк.

Ідеться про вбивство групи нелегальних мігрантів, які намагалися прорватися в Україну з Білорусії через зону відчуження. У ЗМІ дописують, що розстріли здійснили українські військові. За інформацією інших ресурсів – прикордонники. Державна прикордонна служба України зазначає, що ця інформація не відповідає дійсності та є фейковою.

За словами прикордонників, жодних виявлень груп незаконних мігрантів на кордоні з Республікою Білорусь, зрештою в районі Чорнобильської зони, не було.

Працівники Держприкордонної служби звертаються до громадян із проханнями залишатися свідомими, не розповсюджувати інформацію фейкових ресурсів і ту, яка використовується російською пропагандою.

Нагадаємо, кілька тижнів тому у ЗМІ поширювали подібні неправдиві повідомлення про затримання незаконних мігрантів у Чорнобильській зоні. Ця інформація була спростованою.

Держприкордонслужба просить довіряти лише перевіреній та офіційній інформації.

Підписуйтесь на нас у telegram!