[:ru]«Госфинмониторинг» с начала года выявил операции по отмыванию доходов на 45 миллиардов гривен[:ua]«Держфінмоніторинг» з початку року виявив операції з відмивання доходів на 45 мільярдів гривень[:]

Державна служба фінансового моніторингу України за 9 місяців 2017 року передала до правоохоронних органів 518 матеріалів про фінансові операції, які можуть бути пов'язані з відмиванням доходів або кримінальним злочином.

[:ru]

«Сумма финансовых операций, которые могут быть связаны с легализацией средств, и с совершением другого преступления, определенного Уголовным кодексом Украины, составляет 45,2 млрд. гривен», – сообщает служба на странице в «Facebook».

Кроме того, «Госфинмониторинг» продолжает работу по расследованию фактов отмывания средств, полученных от коррупционных деяний, хищения и присвоения государственных средств и имущества, в том числе бывшим Президентом В.Януковичем и связанными с ним лицами.

«По результатам принятых мер «Госфинмониторингом» за время проведения расследований заблокированы на счетах физических и юридических лиц, имеющих связь с В.Януковичем и бывшими чиновниками, средства в эквиваленте 1,54 млрд. дол. США», – говорится в сообщении.

Также за этот период в правоохранительные органы направлено 46 материалов о финансовых операциях лиц, которые по информации правоохранительных органов могут быть связаны с финансированием терроризма (сепаратизма), на сумму 766,85 млн. грн., а средства этих лиц в размере 47,63 млн. грн. заблокированы.

[:ua]

«Сума фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією коштів, та з учиненням іншого злочину, визначеного Кримінальним кодексом України, становить 45,2 млрд. гривень», – повідомляє служба на сторінці у «Facebook».

Крім того, «Держфінмоніторинг» продовжує роботу по розслідуванню фактів відмивання коштів, одержаних від корупційних діянь, розкрадання та привласнення державних коштів та майна, в тому числі колишнім Президентом Януковичем та пов’язаними з ним особами.

«За результатами вжитих заходів «Держфінмоніторингом» за час проведення розслідувань заблоковано на рахунках фізичних та юридичних осіб, які мають зв’язок з В.Януковичем та колишніми високопосадовцями, кошти в еквіваленті 1,54 млрд. дол. США», – зазначається у повідомленні.

Також за цей період у правоохоронні органи направлено 46 матеріалів про фінансові операції осіб, які за інформацією правоохоронних органів можуть бути пов’язані з фінансуванням тероризму (сепаратизму), на суму 766,85 млн. грн., а кошти таких осіб у розмірі 47,63 млн. грн. заблоковані.

[:]