Депутати “Слуги народу” оголосили бойкот телеканалам Ахметова

Підписанти вважають, що останніми місяцями на цих каналах йде "системне та навмисне поширення фейків, публічні безпідставні образи тих, хто заважає олігарху, відверті маніпуляції, ненадання права на відповідь".

Народні депутати “Слуги народу” поширюють у соцмережах “спільну заяву” про те, що вони мають намір бойкотувати телеканали Медіа Група Україна бізнесмена Ріната Ахметова за нібито “пропаганду, фейки та маніпуляції” проти команди президента Володимира Зеленського.

“Олігархічний шантаж проти держави та суспільства не дасть жодного результату. В останні місяці телеканали “Україна-24” та “Україна” перетворилися на відверто пропагандистські “ДТЕК-24” та “Олігарх”, – йдеться у повідомленні на сторінці Facebook депутата Олексія Жмеренецького.

На підставі таких міркувань депутати від владної партії вирішили “ігнорувати медіа, які власник навмисно перетворює на свій корпоративний гучномовець для шантажу держави та суспільства”.

Партія Зеленського не рубає кінці: нардепи готові переглянути своє рішення, якщо найбагатший українець та власник компанії СКМ “дозволить редакціям та журналістам повернутися до роботи за загальноприйнятими стандартами журналістики”.

Як відомо, 5 листопада 2021 року Зеленський підписав антиолігархічний закон. Він, зокрема, може торкнутися Ахметова. Після ухвалення закону відносини олігарха та ОП різко погіршилися: депутати СН стали рідше з’являтися в ефірах, а на ток-шоу побільшало критики на адресу СН та президента. Депутат СН Чернєв заявив, що Ахметов “перейшов до відкритого протистояння” з президентом, формуючи пул противників Зеленського на своїх каналах. На його думку, Ахметов також може вдатися до створення проблем в енергетиці, “адже він контролює 70% ТЕС та ТЕЦ”. Нещодавно Зеленський заявив, що енергокризи вдасться уникнути, а звертаючись до олігархів (не називаючи імені) повідомив, що у нього “терпіння скоро лусне”.

Депутати “Слуги народу” сказали, що такого немає, і порадили безпосередньо перевіряти Facebook-профілі парламентаріїв, щоб дізнатися, чи підтримує той чи той цю заяву.

Зокрема, її поширили у себе на сторінках голова партії Олена Шуляк, перший віцеспікер Ради Олександр Корнієнко, прессекретар СН Юлія Палійчук, Євгенія Кравчук, Олександр Санченко, Віталій Безгін, Олег Дунда, Галина Янченко, Олена Мошенець, Олексій Жмеренецький та інші.

Фото з Інтернету

Підписуйтесь на наш канал telegram