Депутата від “ОПЗЖ” позбавили журналістського посвідчення

Рішення про позбавлення журналістського посвідчення Володимира Корнієнко було прийнято через численні негативні відгуки й коментарі в соціальних мережах та журналістській спільноті.

Секретаріат та Ревізійна комісія Національної спілки журналістів України ухвалили рішення про непідтвердження членства в НСЖУ депутата Одеської міської ради Володимира Корнієнка та рекомендували правлінню Одеської регіональної організації невідкладно скасувати рішення про прийняття його до спілки. 

Таке рішення ухвалено на позачерговому спільному засіданні секретаріату і ревізійної комісії НСЖУ за участю керівників Одеської, Рівненської та Волинської обласних організацій, повідомляється на сайті НСЖУ.

Учасники засідання наголошували на тому, що цей випадок викликав численні негативні відгуки й коментарі в соціальних мережах, у журналістській спільноті. Зокрема, питання про членство Корнієнка виникали під час проведення в Одесі регіональних слухань із питань безпеки журналістів. Така ситуація завдає серйозної шкоди репутації всієї журналістської організації“, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що раніше депутат Одеської міськради восьмого скликання від партії “Опозиційна платформа – За життя” (ОПЗЖ) Володимир Корнієнко отримав посвідчення журналіста від Національної спілки журналістів України. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, повідомляє kyiinfo

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform