Депутат Вадим Столар з ОПЗЖ лідер з невиконання своїх обіцянок

В кінці цього літа буде рівно два роки роботи Верховної ради IX скликання. За цей час було зареєстровано тисячі законодавчих ініціатив та ухвалено сотні законів і постанов. І при цьому в парламенті залишаються депутати, які досі не виконали жодної обіцянки, більшість складають депутати скандальної фракції “ОПЗЖ”

Так, очолює список нероб – Вадим Столар.

Читайте також: Журналісти показали, як забудовник Вадим Столар контролює КМДА та ДАБІ (відео)

За даними аналітиків «Слово і діло», взагалі ні одного  зобов’язання ще не виконали 19 народних депутатів. Більшість із них є членами фракції «Опозиційна платформа – За життя» і це не дивно: фракція найчастіше голосує або «проти» запропонованих ініціатив, або утримується.

У Ігоря Абрамовича загалом 70 обіцянок, 12 з яких він провалив, 58 залишаються у процесі виконання. У Юлії Льовочкіної, Дмитра Ісаєнка і Олександра Пузанова теж по 70 обіцянок, 11 з яких вони провалили.

Вадим Столар із 72 обіцянок не виконали жодної, а 12 вже провалив. Нардеп Григорій Мамка з 71 обіцянки не виконав 11.

Читайте також: “РУССКИЙ МИР” ВАДИМА СТОЛАРА

Жодної обіцянки не виконали також депутати-мажоритарники від ОПЗЖ Федір Христенко, Володимир Мороз, Юрій Солод, Олександр Пономарьов та Олександр Лукашев.

Депутат від «Батьківщини» Віталій Данилов теж не виконав ще жодного зобов’язання: у нього всього 70 обіцянок, з яких він 7 провалив, інші 63 – в процесі реалізації.

Василь Петьовка, Микола Люшняк, Олександр Ковальов і Валерій Лунченко з групи «Довіра» теж ще не просунулися у виконанні обіцянок. При цьому у Люшняка, Лунченка та Ковальова абсолютно всі обіцянки в процесі виконання. Іван Чайківський з групи «За майбутнє» дав 14 обіцянок, одну провалив, інші – в процесі.

За майже два роки роботи парламенту жодної обіцянки не виконали позафракційні Сергій Магера та Вадим Новінський.

Джерело: “Слово і діло”