Депутат Київради В’ячеслав Непоп «продав» маєток розміром майже 500 метрів секретарю господарського суду

У справі продажу депутатом свого будинку в «Лісовому озері» виникає багато питань, адже цю операцію можливо розглядати як хабар працівнику Господарського суду Києва.

Наприкінці квітня 2021 року В’ячеслав Непоп продав свій будинок, який знаходиться в кооперативі «Лісове озеро» під Києвом розміром 478,5 квадратних метрів та понад 13 «соток» землі Андрію Тарасюку. Згідно з поданими змінами до декларації за 2021 рік, Непоп цю власність продав за 5 мільйонів 863 тисячі 950 гривень, – йдеться у матеріалі Центру медіарозслідувань «Булава», повідомляє kyiinfo.

Крім ціни на нерухомість сумніви викликає покупець – Андрй Тарасюк. Він син одного із засновників «Лісового озера» і підлеглого Непопа по КП «Житлоінвест-УКБ» Юрія Тарасюка, більш того, він працює «служителем Феміди», а точніше – секретарем судових засідань Господарського суду Києва.

У справі продажу депутатом свого будинку в «Лісовому озері» виникає багато питань, адже цю операцію можливо розглядати як хабар працівнику Господарського суду Києва, який є ключовим при розгляді справ порушених в минулому, чи в майбутньому проти Непопа.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Ринкова вартість подібного будинку поблизу “Лісового озера” становить від 10 мільйонів гривень. Виникають питання звідки Андрій Тарасюк зміг взяти майже 6 мільйонів гривень працюючи на незначній посаді секретаря Господарського суду Києва? Адже, згідно з декларацією за 2020 рік, зарплата Андрія Тарасюка становила 170 тисяч 299 гривень. Інших доходів він не мав, як і не вказував позичок для купівлі будинку Непопа. Та і збережень Андрій, відповідно до декларації, мав всього 40 тисяч доларів та 700 тисяч гривень, чого явно не вистачає для купівлі маєтку.

Раніше kyiinfo повідомляло, що понад 100 квартир збудованих за кошти Києва опинилися у власності родини Вячеслава Непопа. Також нагадаємо, у столиці судитимуть шахрая, який заволодів квартирою померлої за понад 1 мільйон гривень.