Депутат Болградської районної ради Одеської області привітав українців з Новим роком на тлі Путіна

Віталій Градинар - депутат Болградської районної ради Одеської області, опублікував провокаційне новорічне привітання.

Депутат Болградської районної ради Одеської області Віталій Градинар вирішив одіозно привітав українців з Новим роком. Він виклав на своїй сторінці вітання на тлі телеекрану, де транслювалось новорічне вітання президента Росії Володимира Путіна повідомляє Кий-інфо з посиланням на Фейсбук депутата.

Слід нагадати, що у 2020 році Віталія Градинара було обрано депутатом Болградської районної ради в Одеській області від партії «ОПЗЖ», Він став одним з 15 членів найчисленнішої фракції районної ради. 

До цього він у 2015-2020 роках. також був депутатом Болградської районної ради у попередньому форматі старого Болградського району, куди був обраний від «Опоблоку», але після розколу останнього у 2019 році перейшов до фракції «ОПЗЖ».

Також, судячи з його облікового запису, депутат любить фотографуватися з кумом Путіна Віктором Медведчуком та називає нецензурними словами тих, хто мітингує проти нього. Крім того, депутат висловив жаль про те, що в Україні не використовували російську вакцину від коронавірусу.

Читайте нас у telegram