ДБР встановило вартість “послуги” за отримання дозволу на зброю

Учасники злочинної групи за гроші, всупереч встановленому законом порядку, здійснювали оформлення та видачу громадянам дозволів на придбання та зберігання зброї.

За даними слідства, один із керівників Департаменту превентивної діяльності Нацполіції України створив та очолив злочинну групу, яка організувала масштабну схему видачі незаконних дозволів на зброю.

Вартість “послуги” за отримання одного дозволу становила 5-10 тисяч гривень, а протягом місяця посадовці оформлювали понад 200 таких незаконних дозволів, повідомили на сайті Державного бюро розслідувань.

Слідство встановило понад 800 фактів незаконної видачі дозволів на придбання мисливської гладкоствольної, нарізної, холодної зброї, а також пристроїв, споряджених гумовими чи аналогічними снарядами несмертельної дії.

Приєднуйтесь до нашого телеграм каналу https://t.me/kyiinform

Наразі триває перевірка законності видачі понад 2 000 дозволів власникам зброї. В результаті проведеного розслідування, оголошено підозру одному із заступників начальника Департаменту превентивної діяльності Нацполіції України, одному із керівників відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи ГУ Нацполіції у Донецькій області, у Харківській області та засновнику та директору збройового магазину в Київській області.

Фото: dbr.gov.ua