ДБР перевірить Суспільне в межах кримінального провадження

Суспільне підкреслює, що "компанії нічого приховувати. Вся діяльність мовника відбувається згідно із законодавством, АТ "НСТУ" систематично відкрито звітує про свою діяльність, щороку проводить зовнішній аудит, постійні внутрішні перевірки".

Державне бюро розслідувань направило Суспільному мовнику на виконання ухвалу слідчого судді Печерського райсуду Києва про тимчасовий доступ до речей і документів у рамках кримінального провадження. Про це повідомляє kyiinfo з покликанням на сайт Суспільного.

“У п’ятницю, 3 грудня, Державне бюро розслідувань направило Суспільному мовнику на виконання ухвалу слідчого судді Печерського суду м. Києва про тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадженні”, – сказано в повідомленні.

Команда Суспільного мовника заявляє, що сподівається на конструктивну роботу слідчих, аби термінове надання надвеликого обсягу речей і документів не паралізувало роботу телерадіокомпанії у відповідальний період напрацювання планів на наступний рік та підготовки звітів нинішнього року.

“Доступ до речей і документів слідчий просить надати у максимально стислі строки, аби забезпечити дотримання розумних строків та ефективного проведення досудового розслідування. Суспільний мовник готовий сприяти слідству та очікує на об’єктивне, всебічне й законне розслідування з боку правоохоронних органів. Разом з тим важливо, щоб розслідування відбувалось прозоро та не мало ознак будь-якого тиску на компанію”, – ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, у липні 2021 року до НСТУ надійшов запит ДБР щодо надання копій угод про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг з 2017 по 2019 роки включно.

Читайте нас у telegram