ДБР арештувало майно ексміністра МВС Захарченка вартістю 1,4 мільярди гривень

Мова йде про очільника МВС України за часів Януковича - Віталія Захарченка, який до того ж нещодавно визвався очолити російських бойовиків на Сході України

Слідчими Державного бюро розслідувань під час розслідування кримінального провадження за фактами ухилення від сплати податків, легалізації грошових коштів колишнім Міністром внутрішніх справ України та його найближчим оточенням виявлено велику кількість активів, здобутих злочинним шляхом, – повідомляє ДБР.
Серед цих активів: 3 квартири, 4 житлових будинки, 6 машиномісць (паркінгів), 24 земельні ділянки, сукупна вартість яких перевищує 1,4 мільярди гривень.


Ухвалами слідчого судді Печерського районного суду м. Києва на це майно у лютому 2021 року накладено арешт із забороною відчуження.
З метою захисту інтересів держави в економічній сфері, слідчим Державного бюро розслідувань за погодженням з прокурором Офісу Генерального прокурора подано клопотання слідчому судді про передачу зазначеного майна в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.


У лютому поточного року слідчим суддею задоволено ці клопотання та надано можливість державі управляти й отримувати дохід від майна, здобутого злочинним шляхом.

Як повідомлялось в Інтерфакс-Україна 25 лютого 2021 року, суд заарештував і передав АРМА майно, пов’язане з екс-очільником МВС Захарченком.