Conflict Intelligence Team підтвердила, що Росія готується до наступу

За даними Conflict Intelligence Team, розташування російських військ на кордоні з Україною, скоріше говорить про бажання атакувати, ніж захищатися.

Conflict Intelligence Team проаналізувала публікації із соцмереж й прийшла до висновку, що російські військові, про перекидання яких стало відомо минулого тижня, сконцентрувалися у польовому таборі Воронезької області, приблизно у 250 км від кордону з Україною.

У 2014-2015 роках табори російських військових розташовувалися набагато ближче до кордону, відзначають розслідувачі, інформує “Кий-Інфо“.

Команда CIT встановила, що велика частина військової техніки, що потрапила на фото і відео, відноситься до Центрального військового округу – до Воронежа вона подолала сотні і тисячі кілометрів.

За даними розслідувачів, військові розвантажуються на станціях Масловка та Тресвятській в районі Воронежа та їдуть в південному напрямку. Деякі колони військової техніки їдуть через селище міського типу Отрадноє, не доїжджаючи до Воронежа, повідомляє CIT з посиланням на соцмережі.

Експерти припускають, що табір розташований у північній частині військового полігону “Погоново” на південь від садового товариства “Березка” – це близько 250 км від кордону з Луганською і Харківською областями України.

Також є свідчення про дислокацію російських військових в районі міста Острогожск Воронезької області (близько 150 км від кордону з Україною).

Неможливо уявити, щоб українські війська почали наступ через російський кордон, а для введення військ на Донбас для підтримки сепаратистських формувань логічніше було б розміщувати їх в Ростовській області. Тому очевидно, що диспозиція російських сил як мінімум у Воронезькій області носить скоріше наступальний, ніж оборонний характер“, – зробили висновок розслідувачі.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform