[:ru]Скандал вокруг бестселлера о Белом доме[:ua]Cкандал довкола бестселера про Білий дім [:]

У перший день продажу, 5 січня, книга журналіста Майкла Вулффа "Вогонь та шал: у Білому домі Дональда Трампа" (Fire and Fury: Inside the Trump White House) стала лідером продажів офлайн- та онлайн-книгарень на тлі скандалу.

[:ru]

Описаный в ней хаос и интриги вокруг президентства 71-летнего магната, вызвали возмущение в администрации Трампа и яростные дебаты в СМИ. На полки книжных магазинов книгу доставили пораньше, опасаясь запрета в результате иска юристов Трампа.

Автор заявляет, что имел возможность в течение первого года президентства присутствовать в Белом доме и пообщаться с десятками чиновников и политиков. И якобы книга основана на более чем двух сотнях интервью.

Среди наиболее обсуждаемых в СМИ отрывков из книги, является то, что Трамп не планировал быть Президентом. А также информация об отсутствии у него знаний и интереса (даже физической годности) к государственным делам, а также интимная жизнь Трампа. В полусерьезном ключе  в книге говориться и о планах дочери Трампа Иванки стать первой женщиной-президентом США.

[:ua]

Описаний у ній хаос та інтриги довкола президентства 71-річного магната, викликали обурення в адміністрації Трампа та широкі дебати у ЗМІ. На полиці книгарень книжку доставили раніше через побоювання заборони в результаті позову юристів Трампа.

Автор заявляє, що мав змогу протягом першого року президентства бути присутнім у Білому домі та поспілкуватися з десятками посадовців та політиків, книга начебто базована на більш ніж двох сотнях інтерв’ю.

Серед найбільш обговорюваних у медіа повідомлень з книги: – це те, що Трамп не планував бути Президентом, відсутність у нього знань і інтересу (та навіть фізичної придатності) до державних справ, боротьба за “доступ до вух” глави держави серед його оточення, а також інтимне життя Трампа. У напівсерйозному ключі зазначено і про плани доньки Трампа Іванки стати першою жінкою-президентом США.

[:]