Cкандал довкола бестселера про Білий дім

У перший день продажу, 5 січня, книга журналіста Майкла Вулффа "Вогонь та шал: у Білому домі Дональда Трампа" (Fire and Fury: Inside the Trump White House) стала лідером продажів офлайн- та онлайн-книгарень на тлі скандалу.

Описаний у ній хаос та інтриги довкола президентства 71-річного магната, викликали обурення в адміністрації Трампа та широкі дебати у ЗМІ. На полиці книгарень книжку доставили раніше через побоювання заборони в результаті позову юристів Трампа.

Автор заявляє, що мав змогу протягом першого року президентства бути присутнім у Білому домі та поспілкуватися з десятками посадовців та політиків, книга начебто базована на більш ніж двох сотнях інтерв’ю.

Серед найбільш обговорюваних у медіа повідомлень з книги: – це те, що Трамп не планував бути Президентом, відсутність у нього знань і інтересу (та навіть фізичної придатності) до державних справ, боротьба за “доступ до вух” глави держави серед його оточення, а також інтимне життя Трампа. У напівсерйозному ключі зазначено і про плани доньки Трампа Іванки стати першою жінкою-президентом США.