Чи потрібно львівянам готуватись до підвищення цін на проїзд у маршрутках? (CЮЖЕТ)

У Львові очікують підвищення цін на транспортні перевезення За роз’ясненнями ми попрямували до заступника міського голови Львова з питань ЖКГ - Сергія Бабака.

З початком жовтня, на Львівщині мала півдищитись вартість проїзду у приміських та міжміських маршрутках. Це було очікувано, оскільки ще 26 вересня таку заяву зробив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка. За його словами, мінімальна вартість проїзду в обласних маршрутках становитиме 6 грн.

Втім, з’явилась інформація, що услід за міжміським транспортом, підвищення очікує і міський транспорт Львова. Наприклад, з початку вересня зросла вартість проїзду в електротранспорті із 2 до 3 грн, а незабаром, обіцяють підвищити платню за пересування ще й у міському маршрутному таксі.

Однак, не все так просто, адже підвищити розцінки міська влада планує майже у 2 рази!

Якщо зараз львів’яни за проїзд у маршрутці сплачують 4 грн, то найближчим часом можуть викласти усі 7-м. Для порівняння, у Києві вартість проїзду у міському маршрутному таксі становить 5-6 гривень. Тож, зважаючи на постійні запізнення у розкладі, порушення основних правил дорожнього руху, неналежну поведінку водіїв та зношений стан маршрутного пранспорту, таке різке підвищення видається, щонайменше, дивним.

За роз’ясненням наш спецкор у Львові звернувся до заступника міського голови з питань ЖКГ Сергія Бабака.

Натомість, ми вирішили запитати у самих містян чи готові вони до підвищення вартості проїзду у міських маршрутках, та чи вплине це на якість перевезення?

Як бачимо мешканці Львова не готові до підняття цін на проїзд у маршрутках, адже не впевнені, що якість послуг з перевезення покращиться.

Втім, нехай не сьогодні, не завтра, а якщо «пощастить» із позачерговими виборами, то і не найближчими місяцями – вартість проїзду неодмінно зросте. Тому львів’янам варто підготуватись та, зрештою, вимагати надання відповідних якісних послуг із перевезення. А не очікувати, що хтось зробить це за них, лишивши копійчаний тариф.