Чотирьох затриманих у справі Саакашвілі відпустили під заставу

До кримінальної відповідальності було притягнуто чотирьох громадян Грузії – Елгуджа Цомая, Зураб та Шалва Цоцорія та Гіоргі Наріманідзе, їхню справу виділено в окреме провадження.

Тбіліський міський суд змінив запобіжний захід на заставу чотирьом особам, заарештованим у справі про незаконне перетинання кордону Грузії Михеїлом Саакашвілі. Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на Грузию Online.

Відповідно, Елгуджа Цомая, батько та син Цоцорія та Гіоргі Наріманідзе вийдуть із в’язниці під заставу у 5 тисяч ларі.

Нагадаємо, що Саакашвілі нелегально в’їхав до Грузії наприкінці вересня 2021 року і був заарештований 1 жовтня у Тбілісі. Йому висунуто звинувачення у незаконному перетині державного кордону Грузії за частиною першою статті 344 Кримінального кодексу Грузії.

За надання допомоги Саакашвілі у перетині кордону до кримінальної відповідальності було притягнуто ще чотирьох громадян Грузії – Елгуджа Цомая, Зураб та Шалва Цоцорія та Гіоргі Наріманідзе, їхню справу виділено в окреме провадження.

Наріманідзе висунуто звинувачення за частиною другою статті 375 Кримінального кодексу Грузії, яка передбачає безумовне приховування тяжкого злочину. За злочин передбачено максимальне покарання до 4-х років позбавлення волі.

Цоцорія та Елгуджа Цомая спочатку були звинувачені за частиною другою статті 375 Кримінального кодексу, яка передбачає безумовне приховування тяжкого злочину та передбачає максимальне покарання від 1 року до 4 років позбавлення волі.

Пізніше всім трьом було висунуто звинувачення за статтею 344 КК Грузії, яка передбачає незаконну передачу мігранта або створення для цього належних умов.

Читайте нас у telegram