Чому я їду на Бандерштат 2021? Оголошуємо результати конкурсу

Інформаційне агентство Кий-інфо публікує результати конкурсу «Чому я (ми) їду (їдемо) на Бандерштат 2021», який був оголошений 9 липня!

Майже три десятки статтей ми отримали від фестивальників з оповідками «Чому вони їдуть на Бандерштат»!

Українці з різних регіонів ділились своїми бандерштатівськими історіями, які надсилали в рамках спільного конкурсу «Чому я (ми) їду (їдемо) на Бандерштат 2021»

Наша редакція спільно з представниками оргкомітету фестивалю визначила переможців. Вони отримають квитки на фестиваль та унікальні футболки з історичною мапою України.

Як і обіцяли, впродовж декількох днів ми будемо публікувати текстами призерів конкурсу.

До слова, заохочувальні призи від редакції отримають ще ряд авторів! Нагородження відбудеться зі сцени фестивалю 7 серпня після виступу гурту «СЕРЦЕВИЙ НАПАД».

Тож сьогодні ми публікуємо першу статтю-переможця. Автор: Олег Вишиванюк.

Відвідати не можна пропустити

Будьмо відверті: 2020 рік для нас всіх став безперечним символом змін і, як правило, почасти негативних. Масковий режим, самоізоляція, закриття кордонів — нищівний удар по будь-якій соціально активній людині, що не звикла сидіти в чотирьох стінах, штудіюючи книжкові чи кінематографічні новинки. Відтак під заборону потрапили не лише мандри громадським транспортом (і мандри в принципі), але й фестивалі і концерти — основне джерело заробітку сотень гуртів і працівників шоу-бізнесу.

На щастя, нині це поволі минає: сотні тисяч українців вакцинуються, карантинні обмеження поступово зникають, а організатори чільних українських фестивалів активно заявляють про відновлення своєї діяльності. Не винятком є і Бандерштат, що за 14 років свого існування зумів стати чи не найкультовішим дійством з-поміж сотень конкурентів у вітчизняному фестивальному сегменті, а цьогоріч ще й відзначатиме свій почесний ювілей.

Утім, направду, це далеко не єдиний резон чому Бандерштат 6-8 серпня варто таки однозначно відвідати. Окрім десятків топових українських виконавців, що можуть похизуватися авторством глибоко прихильних народові пісень, фестиваль у Рованцях обіцяє стати справжнім уособленням відновлення звичного нам позакарантинного життя — без надмірної дистанції і набридлих обмежень. Тим паче, не музикою ж єдиною: літературні дискусії, історичні виставки, кіно просто неба, спортивна програма і навіть пісенна ватра — це все також про Бандерштат, де собі заняття зможе знайти абсолютно кожен — від дорослого до малого.

Клікай по зображенню та замовляй квитки на Бандерштат 2021!

До речі, про малого. Бандерштат чи не єдиний серед усіх “грандів” української фестивальної ниви чітко і послідовно пропагує здоровий спосіб життя, твердо позиціонуючи себе дійством, де алкоголь — річ суворо заборонена. Саме тому захід, як правило, називають сімейним, що й складно спростувати, беручи до уваги неймовірно приємний для батьків бонус — безкоштовний вхід для малечі, яка не встигла досягти 12-річного віку.

До того ж ще однією вельми цікавою для посполитого відвідувача особливістю Бандерштату є гутірки. Складно не погодитися, що до біса рідко виникає нагода поспілкуватися з якимось-бо громадським діячем, музикантом чи письменником у неофіційній атмосфері, де сміливо можна поставити будь-яке запитання чи бодай просто послухати історії шляхів до успіху. Ба більше, подейкують, що цьогоріч на таких зустрічах буде багацько українських впливовців, таких як от Жадан чи Стерненко. Хоча, ні: не подейкують. Таки справді будуть.

Зрештою, що ще потрібно для потенційного відвідувача? Правильно, бюджетна ціна квитка і комфортне місце для ночівлі. Однак і це можна впевнено записати до “плюсів” фестивалю, позаяк бюджетність Бандерштату ніколи не ставилась під сумнів, а кемпінг, ясна річ, буде доступний абсолютно кожному охочому. Проте про це, звісно, варто потурбуватися заздалегідь: прихопити із собою намет, як мінімум.

І насамкінець — патріотичність. Не будемо тут багатослівними, та лише дозволимо собі присягнутися, що таку кількість людей у вишиванці ви зможете побачити хіба що у відповідне національне свято чи День Незалежності. Це й не дивно: як-не-як, фестиваль українського духу, який не раз кремлівськими пропагандистами знаменувався “осередком бандерівців”. Воно й прекрасно, правда?

Отож маємо надію, що вагань щодо поїздки до Рованців у серпні у вас не залишилось, а ще краще, коли вже й встигли придбати квиточки для хорошої компанії друзів чи навіть для всієї родини. Впевнені, що це чудова можливість якісно і весело провести час, пригадуючи приємні моменти безкарантинного життя.

Зустрінемось!

Підписуйтесь на наш телеграм канал https://t.me/kyiinform