ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ НЕ ЗМІГ ЧЕРЕЗ СУД СТЯГНУТИ МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ З ЖУРНАЛІСТА

Голосіївський районний суд Києва відмовив екс-меру столиці Леоніду Черновецькому у задоволені позову проти журналіста Дмитра Марковського інтернет-видання «КиевВласть» (справа №752/1232/18).

Одіозний політик вимагав захистити його «честь, гідність і ділову репутацію», спростувати «недостовірну» інформацію, і стягнути з журналіста моральну компенсацію.  

Черновецькому не сподобалося розслідування журналістів «КиевВласть» про його можливу причетність щодо створення великого боргу КП «Київський метрополітен» через угоду лізингового постачання вагонів, – повідомляє видання.

Черновецький вимагав від редактора Дмитра Марковського сплатити йому 1 мільйон гривень моральної шкоди. Однак адвокати зуміли довести в суді, що опублікована інформація базується на достовірних даних.  «КиевВласть» писала, що поставка «Київському метрополітену» 100 вагонів за схемою лізингу є продуманою злочинною схемою, за якою стоїть колишній «смотрящій» Януковича  – Юрій Іванющенко.

Внаслідок схеми, «Метрополітен» виявився винним за вагони 1,39 мільярди гривень російській компанії пов’язаною з Дмитром Мєдвєдєвим. Без участі тодішнього мера столиці Черновецького та керівництва метрополітену, подібну оборудку провести було не можливо.