Черкаським депутатам пропонували хабарі за голосування на сесії, – депутат

Хабар пропонувався нібито за голосування земельних питань, проти яких виступали представники партії "Голос".

Депутат Черкаської міської ради, лідер місцевого осередку партії “Голос” Віктор Євпак заявляє про те, що під час попереднього засідання міськради депутатам пропонували хабарі за позитивне голосування. Про це повідомляє kyiinfo з покликанням на стрім депутата.

“За моєю інформацією, кожному депутату було запропоновано від 2,5 до 3 тисяч доларів за цю сесію, це приблизно десь 130 тисяч доларів (на всіх депутатів). Отак заробила черкаська міська влада, крім, звісно, я можу точно сказати, фракції “Голос”. Якщо там ще є інші депутати, які не брали (гроші), хай скажуть про це. Але багато з них брало. Чомусь про це боти та пабліки не говорять”, – сказав Євпак під час стріму.

Минула сесія Черкаської міської ради відбулася 25 листопада. На ній було проголосовано низку земельних рішень, зокрема скандальну передачу двох земельних ділянок на території лісопаркової зони поблизу Дачі Андрєєва. Одна з ділянок перейшла у користування оточення депутата Черкаської міської ради від фракції “Черкащани” Івана Сухарькова.

Як стало відомо згодом, міський голова Анатолій Бондаренко наклав вето на ухвалені рішення про передачу двох земельних ділянок у лісопарковій зоні громадянці Наталії Косик та Сергію Марусенку.

Читайте нас у telegram