Черкаському ветерану Кухарчуку продовжили запобіжний захід до 20 грудня

Дмитро Кухарчук є лідером черкаського "Нацкорпусу". Йому інкримінують вчинення правопорушень за хуліганські дії на акції під Офісом Президента 14 серпня.

Сьогодні, 22 жовтня, у Печерському районному суді Києва відбулося судове засідання щодо міри запобіжного заходу для черкаського ветерана Дмитра Кухарчука, оскільки попередній термін у два місяці в СІЗО вже добігає кінця. Про це повідомляє kyiinfo з покликанням на канал Національного корпусу.

На засіданні Кухарчуку продовжили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 20 грудня 2021 року.

“Кухарчук буде сидіти до кінця виборів на 197 окрузі. Це мета влади, закрити лідерів думок, щоб не було опонентів та, звичайно, перемагати таким чином на виборах”, – Ян Антонюк, представник “Національного корпусу”.

Минулого судового засіданні по справі черкаських ветеранів апеляційний суд змінив запобіжний захід на домашній нічний лише для Олега Довбиша. Дмитра ж залишили під вартою, не зважаючи на те, що адвокати повністю спростували всі звинувачення.

Нагадаємо, що 31 серпня Печерський райсуд Києва відправив Кухарчука у СІЗО на 60 днів. Йому інкримінують вчинення правопорушень за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство).

Хуліганські дії він нібито вчиняв на акції під Офісом Президента 14 серпня. Тоді відбувся мітинг під назвою “Зупинимо капітуляцію!”.

Олександра Люлевич

Підписуйтесь на наш канал telegram