[:ru]Из-за снега и сильного ветра Закарпатье заблокировано и обесточено[:ua]Через сніг та сильний вітер Закарпаття заблоковане та знеструмлене[:]

На дорогах утворилися величезні затори. 30 населених пунктів залишаються без світла. А ДСНС попереджає про сходження лавини.

[:ru]

О последствиях непогоды в Закарпатье рассказала представитель ГСЧС в Закарпатской области Наталия Батыр. Из-за снега, выпавшего накануне, транспорт не может проехать горными перевалами. В Воловецком районе Закарпатской области шесть единиц техники и 20 спасателей буксируют тяжеловесный транспорт. За утро служба по чрезвычайным ситуациям отбуксировано 22 автомобиля.

На трассе Киев-Чоп, в пределах Закарпатской области, ограничили движение для большегрузного транспорта. Легковые автомобили могут проезжать беспрепятственно.

Из-за сильного ветра и мокрого снега ночью сработала система защиты линий электропередач. Теперь обесточены 88 населенных пунктов в трех областях Украины: 41 – в Львовский, 30 – в Закарпатской и 17 – в Волынской области.

По словам пресс-секретаря  уже 4 день, как  в высокогорье Карпат могут сходить лавины. ГСЧС призывает местных жителей регистрироваться в поисково-спасательных отделениях. Тогда спасатели смогут вовремя предоставить помощь, в случае чрезвычайной ситуации.

[:ua]

Про наслідки негоди у Закарпатті розповіла речник ДСНС у Закарпатській області Наталія Батир. Через сніг, що випав напередодні, транспорт не може проїхати гірськими перевалами. У Воловецькому районі Закарпатської області шість одиниць техніки та 20 рятувальників буксирують великоваговий транспорт. За ранок служба з надзвичайних ситуацій відбуксирувала 22 автівки.

На трасі Київ-Чоп у межах Закарпатської області обмежили рух для великовагового транспорту. Легкові автомобілі можуть проїжджати без перешкод.

Через сильний вітер та мокрий сніг вночі спрацювала система захисту ліній електропередач. Тепер знеструмлені 88 населених пунктів в трьох областях України: 41 – в Львівський, 30 – в Закарпатській та 17 – в Волинський області.

За словами речниці вже 4 день, як у високогір’ї Карпат можуть сходити лавини. ДСНС закликає місцевих мешканців реєструватися у пошуково-рятувальних відділеннях. Тоді рятувальники зможуть вчасно надати допомогу у разі надзвичайної ситуації.

[:]