Через несплату податків прокуратура повідомила про підозру підряднику Подільського мосту

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури слідчими СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві повідомлено про підозру в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах директору приватного підприємства, яке на замовлення генпідрядника здійснювало роботи по будівництву Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві (ч. 3 ст. 212 КК України).

Згідно з матеріалами слідства, службові особи товариства, яке упродовж 2020 року здійснювало роботи по вказаному об’єкту, відобразило у бухгалтерській та податковій звітності фінансово-господарські операції з підприємствами з ознаками фіктивності, начебто залученими для виконання субпідрядних робіт.

Зазначені дії дозволили товариству ухилитися від сплати податків на суму понад 9 мільйонів гривень, що є особливо великим розміром.

На даний час досудове розслідування триває.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.