Британське видання The Independent рекомендує туристам відвідати Одесу у 2022

У рейтингу лише 9 населених пунктів, серед яких є й українське місто

Авторитетне британське видання The Independent оприлюднило список міст світу, які варто відвідати туристам у 2022-го року, повідомляє Кий-інфо з посиланням на The Independent.

Загалом до рейтингу потрапило лише 9 населених пунктів, серед яких і українська Одеса. Журналісти називають Одесу «можливо, найкрасивішим містом у всьому колишньому Радянському Союзі».

Британські експерти хвалять архітектуру «Перлини біля моря», гарне розташування, пляжі, а також ціни на проживання в готелях і пересування містом.

«В Одесі на вас чекають чудова архітектура 19-го століття та багата спадщина, а також хороше розташування на березі та чудовий пляж у південному передмісті Аркадії, – зазначив автор статті Саймон Колдер. – Зупиніться у добре облаштованому готелі початку 20-го століття, де ціни дуже лояльні – 60 фунтів стерлінгів (трохи більше ніж 2 тисячі гривень) за двомісний номер, включаючи сніданок».

Він також додав, що для того, аби потрапити до міста з аеропорту, варто сісти в тролейбус №14, проїзд у якому близько шести пенсів (2 грн). Британський журналіст наголосив, що це найдешевше сполучення з аеропортом у Європі.

Раніше отримати візу було проблематично, але зараз вам потрібний лише паспорт, підсумував Саймон Колдер.

До списку міст, обов’язкових для відвідування 2022-го року, також потрапили: Відень (Австрія), Ханья (Кріт, Греція), Неаполь (Італія), Париж (Франція), Сеул (Південна Корея), Каунас (Литва), Осло (Норвегія), Спліт (Хорватія).

Читайте нас у telegram