Британська розвідка припускає, що рф розмістила ракети «Кинджал» в Білорусі

Дані розвідки Британії свідчать, що рф розмістила два літаки-перехоплювачі МіГ-31К FOXHOUND білоруському аеродромі Мачулищі.

Підписуйтесь на нас у telegram

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на Британську розвідку.

За повідомленням Міністерства оборони країни, поруч із літаками розміщена «велика каністра у захисній земляній бермі».

«Ймовірно, каністра пов’язана з балістичною ракетою повітряного запуску AS-24 KILLJOY (російська назва – «Кинджал» – ред.), великогабаритним боєприпасом, для перенесення якого пристосований варіант МіГ-31К», – припускає розвідка.

Відомство вказує на те, що Росія мала «Кинджали» на озбронні з 2018 року, ле раніше не розміщувала їх у Білорусі, хоча використовувала проти України. При цьому запаси цих ракет, скоріш за все, дуже обмежені.

«(Росія – ред) продовжує витрачати вдосконалені боєприпаси великої дальності проти ціле обмеженої операційної важливості», – йдеться в коментарі.

Британське Міноборони вважає, що розміщення в Білорусі ракет, які мають дальність у понад 2 тисячі кілометрів, додає рф мало переваги у сенсі враження додаткових об’єктів в Україні.

«Вона, ймовірно, розмістила ракети головно для того, щоб надіслати повідомлення Заходу та зобразити Білорусь дедалі більш причетною до війни», – припустили в розвідці.