Британія надасть 500 млн доларів кредиту Україні

Уряд Великобританії оголосив про новий економічний пакет, який підтримає стабільність України.

Підписуйтесь на нас у telegram

Міністр закордонних справ Ліз Трасс підтверджує, що Великобританія готова гарантувати кредити на суму до 500 мільйонів доларів для підтримки України та пом’якшення економічних наслідків російської агресії.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на Gov.uk.

“Велика Британія гарантує кредити на суму до 500 мільйонів доларів, щоб допомогти Україні протистояти економічним впливам дій Росії. Ми використовуємо нашу економічну вагу, щоб завдати болю Росії та підтримати український народ”, – заявила Ліз Трасс.

Після вчорашнього оголошення прем’єр-міністра Великобританія готова запропонувати гарантії кредитування Багатостороннього банку розвитку (MDB) для проектів, які підтримають економічну стабільність та життєво важливі реформи, такі як боротьба з корупцією.

Міністр закордонних справ Ліз Трасс сказала:

“Ми готові запропонувати пряму економічну підтримку, надаючи оборонну зброю та викриваючи спроби Росії створити фальшиві приводи для вторгнення”.

У грудні Велика Британія також збільшила обсяг фінансової підтримки, доступної Україні від UK Export Finance (UKEF) – до 3,5 мільярдів фунтів стерлінгів.

Ця економічна підтримка доповнює посилення підтримки військової техніки з боку Міністерства оборони та посилення підтримки гуманітарної системи в Україні.