Британія може відправити в Україну 600 бійців підрозділу SAS для відбиття нападу Росії

Оперативна група чисельністю до 600 британських військовослужбовців спеціальних підрозділів готова до базування в Україні якщо Росія почне військові дії проти України

Підрозділи SAS та парашутного полку були попереджені, що вони можуть бути відправлені до країни протягом кількох годин, повідомляє видання Mirror.

Підготовка почалася після того, як глави оборонних відомств та глава МІ-6 повідомили, що президент Росії Володимир Путін становить явну та реальну небезпеку для України та Заходу.

Наразі створюються британські сили, що складаються з членів SAS, Спеціального розвідувального полку, медиків, інженерів, зв’язківців та до 400 десантників з 16-ї повітряно-штурмової бригади, що базується в Олдершоті, Хантс.

Високопоставлені джерела в британській обороні заявили, що сотні парашутистів за підтримки артилерійських підрозділів можуть впасти до регіону протягом 36 годин після “зеленого світла”.

“Від 400 до 600 військовослужбовців готові. Їхнє обладнання упаковане, і вони готові летіти в Україну і або приземлитися, або стрибнути з парашутом. Вони підготувалися до обох випадків” – повідомляє видання.