Бразильський регулятор охорони здоров’я заборонив вакцину Sputnik

Бразилія відмовилася від російської вакцини Sputnik V через ризики та серйозні дефекти, які не гарантують її безпеку, якість та ефективність

Бразильський регулятор охорони здоров’я Anvisa у понеділок відхилило імпорт російської вакцини Sputnik V за запитом губернаторів штатів, які борються зі смертельною другою хвилею вірусу, що вражає найбільшу країну Латинської Америки, повідомляє “Кий-Інфо” з посиланням на Reuters.

П’ять членів правління Anvisa одноголосно проголосували не затверджувати російську вакцину після того, як технічний персонал виділив ризики та серйозні дефекти, посилаючись на відсутність інформації, що гарантує її безпеку, якість та ефективність російської вакцини.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Генеральний менеджер з моніторингу здоров’я Ана Кароліна Морейра Маріно Араухо, зазначила, що, беручи до уваги всю представлену документацію, дані, отримані під час персональних перевірок, та інформацію від інших контролюючих органів, ризики були занадто великими.

Вирішальною проблемою стала наявність у вакцині аденовірусу, який міг розмножуватися, що є серйозним дефектом, за словами керівника ліків та біопрепаратів Анвіси Густаво Мендеса.

Нагадаємо, що від російської вакцини померло 4 жителів РФ.