Боєць змішаних бойових мистецтв вимагає машину в Ілона Маска

Даріуш повідомив журналістам, що він замовив машину у грудні, і йому відповіли, що машина приїде в березні, однак на середину травня транспортний засіб ще не прибув у розпорядження бійця.

Американо-іранський боєць UFC Бенеіл Даріуш виграв свій сьомий поспіль поєдинок у суботу ввечері над Тоні Фергюсоном, і замість того, щоб закликати керівництво міжнародної спортивної організації надати йому можливість провести титульний бій, він вирішив звернутися до одного з найбагатших людей у ​​світі Ілона Маска з вимогою надати йому автомобіль Tesla.

Загалом, 32-річний боєць у легкій вазі у своєму інтерв’ю після бою в “Октагоні” пояснив, що його дружина замовила Tesla, але ще її не отримала. Він використав момент, щоб нагадати Маску про замовлення та прискорити процес отримання машини, інформує kyiinfo з посиланням на foxnews.

Ілоне, де машина моєї дружини, брате? Я чекаю пів року“, – сказав Даріуш в розповіді MMA Fighting. “У мене народилася дитина, мені потрібна хороша машина, я повинен захистити свою дочку. Ну ж бо, Ілоне. Давай мені мою машину!”, – закінчив боєць.

Згідно з блогом ММА, Даріуш повідомив журналістам на пресконференції після бою, що він замовив машину у грудні, і йому відповіли, що машина приїде в березні, однак на середину травня транспортний засіб ще не прибув у розпорядження бійця. Пізніше Маск написав Даріушу, що машина вже в дорозі.