Бортпровідників викрили на контрабанді iPhone в Україну

У міжнародному аеропорті "Бориспіль" викрито схему переміщення контрольних девайсів через кордон під виглядом сміття.

Прикордонники оперативно-розшукового відділу Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» спільно з співробітниками ГУБКОЗ СБУ та митниці викрили схему переміщення через державний кордон України партії коштовних девайсів із порушенням митного законодавства. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Бортпровідники однієї з українських авіакомпаній ховали мобільні телефони в кейси з харчуванням, сміттєві пакети та в конструктивних особливостях салону літака. Згодом представники клінінгових компаній мали вивезти девайси за межі пункту пропуску без проходження будь-якого контролю під виглядом обслуговування борта та підготовки його до наступного рейсу.

Однак правоохоронці викрили незаконну оборудку. За результатами огляду літака, що прибув в аеропорт Борисполя з Дубай, виявили 85 девайсів марки Apple. Серед них: iPhone 12 Pro Max, iPhone XS, iPhone XR,  One Plus Nord , MacBook Pro.

Попередньо, до схеми всього було залучено близько 10 громадян України. За попередньою інформацією, сума оцінки товару сягає 100 тисяч доларів США.

Тривають перевірочні заходи.

Підписуйтесь на наш канал telegram