“Боротьба з повзучою фашистською гадиною”: у школах РФ почали проводити пропагандистські уроки

Сьогодні дітей у місцевих школах інформували про ситуацію в Україні на уроках суспільствознавства. За словами одного з учнів, в ньому відкрито проводиться паралель із війною 41 року, коли вдалося зупинити "повзучу фашистську гадину".

Підписуйтесь на нас у telegram

У російських школах для дітей з’явилися уроки в школі з черговою пропагандою РФ.

Про це повідомляє Кий-Інфо з покликанням на телеграм-канал “Обрежно, новини”.

Так, у підмосковних школах проводять уроки по ситуації в Україні, також таке розпорядження отримали і школи Приморського краю. Їх ведуть по документу, який ви можете побачити внизу.

На фото – одна з освітніх установ в Істрінському районі Московської області.

У документі звучать такі пропозиції :”Мета операції – захист людей, які протягом восьми років піддаються знущанням, геноциду з боку київського режиму”.

Достовірність документа підтверджує той факт, що дітям показували звернення Володимира Путіна, яке лежить на YouTube-акаунті телеканалу 360. Воно приховано від користувачів, доступ на нього за посиланням, його можна знайти в документі.

За словами учня, після цього підводять до думки, що потрібно зупинити подібний фашистський режим на Україні.

“Фашисти взялися за своїх співгромадян: вбивства у 2014 році в Києві, в травні цього ж року в Будинку профспілок в Одесі живцем спалили понад сорок осіб тільки за те, що вони хотіли говорити російською мовою і не визнавали кривавий фашистський режим”, – йдеться в матеріалах уроку.