БОЙОВИКИ ПЕРЕДАЛИ ПОНІВЕЧЕНЕ ТІЛО БІЙЦЯ ЗСУ

Українського бійця, причиною смерті якого поспішили назвати алкоголь, терористи довго били і задушили

17 грудня в рамках гуманітарного проєкту “Евакуація-200” проросійські терористи передали українській стороні тіло військовослужбовця 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Як інформує “Газета.юа”, пресслужба Тристоронньої контактної групи поспішила заявити, що боєць нібито п’яним і без зброї перейшов на бік противника і там помер. Незабаром повідомлення ТКГ змінили, вказавши, що військовий опинився за лінією розмежування “за невстановлених обставин”.

Як зазначається у повідомлення 14-ї ОМБр, вранці 14 грудня, під час перевірки особового складу, в одному з підрозділів військової частини було виявлено відсутність одного з військовослужбовців. На телефонні дзвінки він не відповідав, тож було організовано розшукові заходи, які не дали результату. Зброя військового залишилася на місці, конфліктів із товаришами по службі він не мав.

Тіло військовослужбовця, який після самовільного переходу на сторону супротивника помер від алкогольної чи наркотичної інтоксикації, було передано українській стороні. Ну так, звісно. Прямо так напився, що від цього помер. Фото судмедекспертизи, частини її, додаю. Його били. Довго били. Довго і сильно били. А потім задушили. І передали тіло нам”, – емоційно пише Бірюков.