БОЙОВИКУ “ДНР” З ЧЕХІЇ ПІДСИЛИЛИ ПОКАРАННЯ

Танкіст Павло Кафка, вірно служив на боці сепаратистів "ДНР", отримав покарання, а тепер вирок буде ще жорсткішим

Верховний суд у Празі посилив вирок чеському громадянинові Павлу Кафку, засудженому раніше судом міста Ческе-Будейовіце на три роки умовно за участь у бойових діях на Донбасі на боці сепаратистів “ДНР”. Тепер покарання йому доведеться відбути у в’язниці посиленого режиму, повідомляє Кореспондент з посиланням на Чеське телебачення у четвер.

Вирок суду міста Ческе-Будейовіце про умовне покарання Кафки оскаржила прокуратура. Звинувачення було винесено за статтею про участь в організованому злочинному угрупованні. Адвокату вдалося домогтися, щоб з підзахисного зняли звинувачення в тероризмі, за що йому загрожувало понад 10 років в’язниці.

Слідство встановило, що Кафка в 2015 і 2016 роках пройшов бойову підготовку на Донбасі в танковій частині, а потім “служив” на боці сепаратистів “ДНР”. Засуджений був задіяний в ньому, зокрема, в якості водія танка.

Раніше суд у чеському місті Пардубіце визнав винним військовослужбовця Еріка Ешту, який воював на Донбасі за сепаратистів. Суд засудив його на три роки умовно з відстрочкою на чотири роки і скасував його військове звання.

Фото: Чеське телебачення