“Бойовий помічник” Держекоінспекції пролетів над Хрещатиком (фото)

Село Хрещатик (Заставнівського району Чернівецької області) - чи не єдиний населений пункт в Україні, де мешканці п'ють, перуть, годують худобу та миються мінеральною водою, збагаченою іонами срібла.

У Черкаському управлінні Держекоінспекції Центрального округу повідомили про появу нового “бойового помічника”. Еколога передали в управління квадрокоптер.

Свій перший спостережний політ він здійснив Хрещатиком. В Держекоінспекції уточнили, що політ відбувся не над загальновідомим центральним проспектом Києва, а над селом Хрещатик, яке розташоване на мальовничому березі Дністра.

Довідка: Село Хрещатик (Заставнівського району Чернівецької області) – чи не єдиний населений пункт в Україні, де мешканці п’ють, перуть, годують худобу та миються мінеральною водою, збагаченою іонами срібла.

У селі, яке розкинулося на висоті 200 метрів над рівнем Дністра, немає жодної криниці. Вода, яку називають чудотворною, до Хрещатика надходить із джерела святого апостола євангеліста Іоанна Богослова, що на території Свято-Івано-Богословського Хрещатицького чоловічого монастиря.

Поблизу села розташоване Хрещатицько-Звенячинське заповідне урочище. Подивіться на краєвиди дністрянського Хрещатика з висоти польоту квадрокоптера та погодьтеся – відтепер непоміченим ловити рибку під час нересту у річковій воді, що навколо села – навряд чи вдасться.

Екологи-черкащани дякують за цей чудовий подарунок колегам із Полтавського управління. За словами начальника Черкаського управління Держекоінспекції Центрального округу Олександра Познякова відтепер має значно покращитися саме профілактика правопорушень в сфері довкілля. А це також один із пріоритетів у діяльності Державної екологічної інспекції, повідомили у Держекоінспекції.

Наш канал в ТГ https://t.me/kyiinform