Благодійний фонд Happy Paw відкриє виставку у Музеї Ханенків

Цей проєкт – перша колаборація чільного музею світового мистецтва в Україні з організаціями та активістами зоозахисного руху.

У Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків відбудеться презентація соціального проєкту та однойменної інформаційно-постерної виставки «Знайди свого в музеї», реалізованих спільно з благодійним фондом допомоги безпритульним тваринам Happy Paw. Про це повідомили у КМДА.

Як зазначили у Департаменті культури, проєкт – перша колаборація чільного музею світового мистецтва в Україні з організаціями та активістами зоозахисного руху.

Просуваючи цінності біоетики, відповідального й гуманного ставлення до тварин, проєкт поширює практичну інформацію про різні способи допомоги безпритульним тваринам: від підтримки діяльності притулків до адопції.

«Це дуже важливий проєкт для нас. Ми прагнемо не тільки привернути увагу до проблеми безпритульних тварин в Україні, але і знайти домівки кожному з героїв колажів», – розповіли представники благодійного фонду Happy Paw.

Презентація відбудеться 30 липня о 17:00 в Музеї Ханенків за адресою: вул. Терещенківська, 15-17. Виставка працюватиме до 15 серпня. Вхід вільний.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform