Бізнес-група депутата від ДВРЗ Павла Тесленка складає понад 60 компаній

Павло Тесленко прийшов у політику як зрадник, так він поводився і в майбутньому. Обраний у 2006 році від «Блоку Катеринчука», відразу зрадив свого лідера і переметнувся до більш сильного угрупування Леоніда Черновецького. (За три депутатські каденції Тесленко був і в “Партії регіонів” і “Єдності” ексмера Омельченка).

Про це повідомляє Центр медіарозслідувань “Булава”

Цей крок позитивно вплинув на фінансовий і політичний стан Тесленка. Знову ж, коли  Черновецького “регіонали” позбавили можливості контролювати фінансові потоки, посадивши на Хрещатику свого ставленика Олександра Попова, Тесленко відразу ж перебіг під їхнє крило. А в той час люди Януковича «трусили» молоду команду Черновецького.

Тесленко завжди намагався бути корисним всім, хто на той час був при владі. Протягом 4 і 5 скликань Верховної Ради Павло Тесленко був помічником у батька секретаря Київради Олеся Довгого. Згодом у 6-7 скликанні був помічником регіонала і спікера парламенту Володимира Рибака. У Раді 8 скликання – помічник скандального забудовника столиці Олександра Супруненка. Тесленко тягнувся до всіх, хто мав вищий за нього статус і впливовість, тому, він ніколи не відзначився якоюсь опозиційною риторикою чи діяльністю будучи депутатом Київради трьох скликань. 

Читайте також: Колишній депутат від столичного ДВРЗ Тесленко та його родина має майже 100 земельних ділянок на Київщині

Фото: Павло Тесленко

Як писали ЗМІ, жодне скандальне голосування в Київраді не проходило без його участі, тобто, підтримки.

Киянам відомий скандал з будівництвом торгово-розважального центру «Лісовий» на однойменній станції метро. Під черговий «критий базар» зруйнували не лише великий відстійник та транспортну розв’язку для громадського транспорту та багато кафешок і магазинчиків, але і влізли на десятки метрів в межі парку Кіото. До цього будівництва певною мірою причетний і Тесленко.

Павло Тесленко був як керівником так і співзасновником Приватного акціонерного товариства «Червоний мак». Саме цьому товариству з статутним капіталом розміром у 5 мільйонів 210 тисяч належало кафе за адресою вулиця Кіото, 8. Свідоцтво про право власності, серія та номер: 1314595, видане Реєстраційна служба Головного управління юстиції у м. Києві 18.03.2013.

Перед тим, як на Лісовій почали рити котлован під ТРЦ, кафе по вулиці Кіото 8 стало юридичною адресою ТОВ “Женсан”. Керівником “Женсан” значиться Юрій Мартинюк, саме така особа з червня 2019 року внесена до реєстру МВС що “переховується від органів влади”.

Фото: Територія під ТРЦ на Лісовій

Центр медіарозслідувань “Булава” писав про причетність до цього скандального будівництва через фірму “Женсан” нардепів від ОПЗЖ Вадима Столара і Ігоря Кісільова та забудовника Вагіфа Алієва. Тепер в цій схемі простежується і слід Павла Тесленка.

Павло Тесленко, як і багато інших депутатів Київради, які підтримували владу Черновецького-Попова, не сплачував столичній громаді за оренду приміщень, які згодом просто були приватизовані депутатами та підставними особами і перепродувалися через десятки фірм.

Про цей вид махінації свого часу говорила голова фракції “Батьківщина” у Київраді Тетяна Меліхова. За її словами, загалом у Києві за часи Черновецького-Попова, з власності територіальних громад вилучено 68,5 тисяч квадратних метрів нежитлової нерухомості. Понад 10 тисяч квадратних метрів передано в оренду без конкурсів. 53,6% цих орендованих площ передано орендаторам на пільгових умовах. 

2019 році вибухнув скандал  в якому Павла Тесленка столичні активісти звинувачували у тому, що його громадські організації безкоштовно використовують комунальні приміщення. Йшлося про громадську організацію інвалідів “Добробут та Безпека”, яка разом з іншими громадськими організаціями та підприємствами орендує приміщення по вулиці Миколи Закревського, 47.

Будівля розміром у 305,8 метрів по вулиці Закревського, 47 Деснянського району столиці, перебувала на балансі комунального підприємства “Ватутінськінвестбуд”. ГОшка не сплачувала за орендоване майно і тому будівля занепадала. Активісти стверджували, що взагалі не було підписано ніякого орендного договору і експертна оцінка не проводилася. Документи, які надавалися столичними органами влади суперечили один-одному.

Але крім ГО “Добробут та Безпека” в цьому приміщенні на таких же правах розташувалися і інші пов’язані з Тесленко організації, як то ТОВ “Спілка сучасного мистецтва” та приватне товариство “Лісовий 2007”.  Як заявляли активісти, така оренда нанесла громаді Києва шкоди за 2015-2018 на 83 тисячі 255 гривень, що підтверджує перевірка Північним офісом Державної аудиторської служби України. Дрібниця, але ж хтось відповів?

За даними youcontrol група  Павла Тесленка нараховує 62 компаній, які мають основними напрямками будівництво і нерухомість. Загалом же до групи Павла Тесленка youcontrol вносить 9 ключових осіб. Сам Павло Тесленко, його батько мати та брат, а також кілька осіб, які є керівниками його компаній. Зокрема це Володимир Фесак; Світлана Школьна; Анатолій Кулєшов; Юрій Пінчук; Вячеслав Гайдай.

Фото:Група компаній Тесленка

Сукупний капітал контрольованих Павлом Тесленком підприємств складає понад 30 мільйонів гривень. Безперечно, що далеко не всі гроші були внесені самим Павлом, ще є внески від його батьків та інших бізнес-партнерів. 

Особисто Павло Тесленко має:

ПАТ «Крим 93» статутний капітал становить 3 мільйона 55 тисяч гривень, з яких доля Тесленка – 509 тисяч гривень, або 16,6%;

ТОВ «Ейчар-Груп» – статутний капітал 1.265 тисяч гривень. (Тесленко 23,3%, або 295 тисяч);

ТОВ «Перукарня «Майстер» статут 2 860 000 грн.  (Тесленко 75% або 2 145 000 тис. грн);

ТОВ “ВФ “ВАЕЛ-ПРОМ” статутний 2 870 000 грн. (Тесленко 20% або 574 000 тис. грн);

ТОВ «Правова компанія «Ноосфера», статутний капітал 390 тисяч гривень. (Тесленко повний власник);

ТОВ “Кравченко Медікал Ньюс” статут 32 330 гривень. 16.165 (Тесленко 50%).

Також великі частки мають його батьки, або взагалі виступають повними власниками підприємств.

Мама Тесленко Олександра володіє 69,8059% статутного капітулу ТОВ «Об’єднання українських інвестицій» статут 5 467 828 тисяч гривень. Її частка складає 3 816 868 гривень.  Тесленко Павло має 30,1941% або 1 650 960,00 грн. ТОВка володіє ділянкою у 4 сотки та будівлею на ній по вулиці Березняківська, будинок 8А

Також Олександра є повною власницею ТОВ “МІЙ СВІТ ЛТД” статутний капітал якого становить 320 тисяч. Крім того у власності цього ТОВ знаходиться приміщення у місті Вишневе, по вулиці Вітянська, будинок 1а, приміщення 3.

На маму оформленио повністю і ТОВ “Статус Девеломпмен Компані” капітал якого становить 764 250 гривень.

Батько і мати Павла Тесленка навпіл володіють ТОВ “СІ БІ ЕМ” статутний капітал якого складає 2 900 000 тис. грн. ТОВ також володіє приміщенням у Києві по вулиці Пражська будинок 21/2.

Батько також є власником ПП «Чайка плюс» капітал якого становить 900 000

Фото: повітряні кульки дітям виборчого округу від Павла Тесленка 

Відразу видно, що родина Тесленків не вбога, однак, Павло за всю історію подання електронних декларацій так і не заявив про майнові права хоча б на якусь житлову площу, гараж де він ставить свої автомобілі, чи про оплату послуг РОПу з утримання прогулянкового судна Москва-2, який він оцінює у своїй декларації лише у 50 тисяч гривень.

Більш того, не зрозуміло де він зберігає свою колекцію картин розміром у 30 примірників і 56 пляшок колекції вина.

Як нас повідомили добрі сусіди, в Павла Тесленка є кілька одиниць вогнепальної зброї. Зокрема Тесленко має в розпорядженні 5 одиниць зброї:

  • карабін МКМ (близько 31 180 грн)
  • карабін BENELLI , калібр – 7,62 мм; (ціна до 131 тис. грн)
  • гладкоствольна рушниця БЕКАС, калібр – 12; (близько 14 000 грн)
  • револьвер для відстрілу гумових куль КОМБРИГ, калібр – 9 мм; (близько 15 370 грн)
  • револьвер газовий, калібр – 12. ( близько 2 400 грн)

Відповідно до електронної декларації Павло Тесленко має лише один автомобіль – TOYOTA SEQUOIA 5.7 2008 року випуску  (нова машина приблизно  100 тис. дол). Відповідно документам, Тесленко придбав машину з салону, і саме у той рік, як став депутатом Київради від Блоку Катеринчука перебіг від нього до Леоніда Черновецького. Співпадіння?

Матеріал створено за допомогою аналітичної системи YouControl, державного судового реєстру, державного реєстру речових прав на нерухоме майно та інших відкритих джерел.