«Біндеровец! Ти єсть хохол! Срати на Україну… її немає», – п’яний священник на Буковині

На Буковині священник російської православної церкви в Україні пообіцяв застрелити поліцейського, адже той не знає румунської.

Під час затримання священника РПЦ в Україні Василя Савки, той накинувся на поліцейських і почав їх ображати і називати «хохлами». Наприкінці видно, як Савка кричить що «України немає», та що «прийдуть румуни» через пів року.

Відео надав Глибочанський суд на запит журналістки Галини Єреміци.

Ось уривок слів священника РПЦвУ із відео. Його вимова збережена: «Запомні міня нармальна. Він і він (показує на двох поліцейських, — ред.) є людина, яка завтра попаде під мої роздачі. Мнє всьоравно, знаєш… оні хотять мстити.. мнє рібята всьоравно. Але через пол года прийдут румини, які… я вам скажу… знаєш молдавську? Дарагой… я тібя… ти у міня попадаєш под раздачу…Дивись на мене… ти сьогодні єсть хахол.. ти є сігодня біндеровец… ти єсть хохол. Але завтра, запомнітє, прийдут румини, я тібя на колєні поставлю, ти будешь меня, руминский розмовляти. Єслі не будеш знать руминский, я тібє пуль лоб зацелю, панімаєш? Потомушто у тібя двойноє гражданство. Ти єсть румин. Сволоч біндеровская. У тібя єсть руминский паспорт», — сказав священник РПЦвУ Василь Савка.