Біля Криму “Оса-АКМ” відбила напад авіації умовного противника

Особовий склад також відпрацював низку ввідних по розвідці, виявленню, супроводу і знищенню як групових, так і поодиноких цілей, що перебували на різних висотах і швидкостях.

В рамках спільного батальйонного тактичного навчання підрозділів угрупування військ, яке виконує завдання на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою територією Кримського півострова, розрахунки зенітних ракетних комплексів “Оса-АКМ” відбили напад авіації умовного противника на колону військової техніки.

Як повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, за легендою навчань колона підрозділу реактивних систем залпового вогню “Смерч” здійснила марш задля зміни вогневих позицій, в ході висування – була атакована авіацією умовного противника.

Розрахунки зенітних ракетних комплексів в умовах максимально наближених до бойових, поставлених радіоелектронних перешкод, здійснили розвідку повітряної обстановки, визначили координати цілей, після чого знищили літаки умовного противника пусками ракет“, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, особовий склад також відпрацював низку ввідних по розвідці, виявленню, супроводу і знищенню як групових, так і поодиноких цілей, що перебували на різних висотах і швидкостях.

Водночас підрозділ реактивних систем залпового вогню “Смерч” відпрацював навчально-бойові вправи зі знищення пунктів базування умовного противника та злітно-посадкових смуг як штурмової авіації, так і безпілотних літальних апаратів“, – підкреслив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Слід зазначити, що в ході комплексного тренування відпрацьовувались питання заняття і маскування позицій, організації системи зв’язку і управління, приведення техніки з похідного положення в бойове тощо, повідомила служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform