Більша частина українців вважає, що рф прагне знищити народ України, – опитування

Українці зовсім не готові віддавати ані Крим, ані Донбас: більшість вважають, що Україна має використовувати всі можливості для повернення окупованих територій Донбасу (86%) і Криму (80%). У цьому впевнені мешканці усіх регіонів, і цей показник зараз вищий, ніж у довоєнні часи.

Підписуйтесь на нас у telegram

Більш ніж половина українців вважають, що повномасштабною війною режим путіна хоче знищити весь народ України.

Про це повідомляє Кий-Інфо з покликанням на опитування, проведене соціологічною групою “Рейтинг” 12-13 березня.

56% опитаних українців вважають, що головна мета вторгнення росії – це повне знищення українського народу, і ця думка домінує в усіх регіонах України.

Ще половина вважають, що ціль нападу – окупація України і приєднання до росії.

Тільки 15-17% думають, що рф ставить собі за мету змінити політичний курс України чи запобігти розміщенню баз НАТО, 10% – вважають, що мотивом є знищення військової інфраструктури, 5% – провокування НАТО на війну.

Тих хто вважає, що вторгнення російських окупантів мало за мету захистити російськомовних – лише 2%.

Реальним шляхом завершення війни більшість бачить пошук компромісів на переговорах із залученням інших країн (64%). Водночас майже третина вважають, що варто відмовитися від переговорів і воювати до звільнення всіх територій і лише 1% – погодитись на більшість вимог рф.

* 12-13 березня 2022 року методом телефонних інтерв’ю із використанням комп’ютера соціологи опитали 1200 респондентів віком від 18 років і старших в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,8%.