Білоруський міліціонер визнав Лукашенка диктатором

Проти затриманого на Цнянском водосховищі у Мінську учасника MINSK FIXED GEAR, 31-річного Костянтина Семенова порушили кримінальну справу за образу президента.

Про це стало відомо з судового засідання проти активіста, якого затримали через надпис на сорочці – “Диктатору місце у пеклі” (ориг. “Дыктатару месца ў пекле”).

Проти затриманого 16 травня на Цнянском водосховищі у Мінську учасника MINSK FIXED GEAR, 31-річного Костянтина Семенова порушили кримінальну справу за образу президента, повідомляє kyiinfo.

Причиною кримінальної справи стала сорочка, за яку його затримали перед гонкою Toure de Tsna й заарештували на 15 діб, з написом “Диктатару месца ў пеклі” і портретом людини, схожим на Лукашенка. За статтею 368 Кримінального кодексу Костянтину загрожує позбавлення волі до двох років, інформує телеграм канал “Вясне назірае”.

Мінчанина, 31-річного Костянтина Семенова співробітники ОМОНу затримали в той день першим. У відділку на хлопця склали протокол за ст. 24.23 КоАП, але не за участь у масовому заході, як інших засуджених, а за окремий пікет сорочкою з написом “Диктатару месца ў пеклі“.

Читайте також: Лукашенко: вихід України та Грузії з СНД спровокував проблеми з РФ (відео)

Як розповів на суді Костянтин, він чекав початок гонки і встиг тільки зняти верхній одяг, коли до нього під’їхав бус та його затримали. Свідок-міліціонер стверджував на суді, що бачив як Семенов їхав серед велосипедистів у сорочці з політичним написом, визнавши тим самим, що вислів “Диктатору місце у пеклі” стосується безпосередньо Лукашенка.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Суддя Сергій Шатило заарештував Семенова на 15 діб. Сорочку Костянтина вилучили без оформлення документів. Також заарештували велосипед хлопця.