БІЛОРУСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ КІБЕРСПОРТУ ПРОВЕДЕ ТУРНІР З CS:GO З ПРИЗОВИМ ФОНДОМ В $1,500

Кваліфікація в онлайн-форматі стартує 30 листопада. Всі подробиці – в нашому анонсі.

Ще на початку року Білоруська федерація кіберспорту перевела серію чемпіонатів МЕТА’20 Open в міжнародний формат. Тепер битися за титул чемпіона з дисципліни CS:GO можуть всі охочі гравці. Головний приз в рамках кваліфікації до МЕТА’20 Open – 4 путівки на основний турнір з призовим фондом в $1,500.

Кваліфікація до МЕТА’20 Open пройде з 30 листопада по 1 грудня в онлайн-форматі. Фінал змагання відбудеться 6 грудня. Щоб взяти участь у відбірковому етапі, необхідно пройти реєстрацію за цим посиланням. Трансляція змагання буде доступна на двох платформах – ВКонтакте і Twitch.

Партнерами МЕТА’20 Open з CS:GO є ВАТ «Бєлгазпромбанк» з банківською картою Cashalot, букмекерська компанія Parimatch, виробник персональної техніки й корпоративних рішень компанія Lenovo, виробник комп’ютерної периферії й пристроїв для геймерів компанія Logitech G, енергетичний напій Black Monster, телеканал ЯСНАе TV, а також бренд снеків Хрусteam. Інформаційні партнери – «ЯСНАе TV», Onliner.by, Relax.by, тижневик «Аргументи та факти».

Білоруська федерація кіберспорту була створена 19 листопада 2016 року з метою розвитку у Білорусі комп’ютерного спорту як нового виду спортивної змагальної діяльності. За час свого існування провела понад 30 кіберспортивних заходів. Основним завданням чемпіонатів серії Мета є популяризація кіберспорту в країні й підвищення професійного рівня білоруських кіберспортсменів.