Біла Церква відтепер поза впливом білоцерківців

Активісти з Білої Церкви повідомляють, що депутати, які живуть у Києві та не мають відношення до міста, приймають рішення на шкоду для містян. Детальніше у блозі для Кий-інфо.

Підписуйтесь на нас у telegram

Сьогодні в один день на двох поспіль пленарних засіданнях міської ради були прийняті такі рішення, які б мусили викликати у білоцерківців глибоке занепокоєння, оскільки вони свідчать, що громада більше не керує своїм містом ні напряму, ні через обраних ними депутатів.

Рішення про наглядові ради: на кожне велике комунальне підприємство міста, де крутяться гроші, вирішили поставити наглядові ради. Безоплатно. І тепер члени наглядових рад мають право ставити своїх керівників, звільняти не своїх, вирішувати, яку зарплату їм платити й на що саме витрачати бюджети. Безоплатно? Волюнтаризм чистої води? Чи для чого?


Стратегічні об’єкти міста відтепер керуватимуться не депутатським корпусом колегіально, а лише парою «обраних». ЖОДНОГО рішення в компідприємстві не можливо буде прийняти оперативно. Прорвало трубу, залило пів масиву – чекайте колегії чи обраних з відпустки.


Наступне рішення це перелік підприємств, які потрапили під дію першого рішення:
ЖЕКи, тролейбусне (як раз, коли вибили безпрецедентний кредит на нові тролейбуси), МШЕУ (яке відновили, щоб врешті не залежати від приватників) БВАК (під час загострення на сході, коли це є стратегічним об’єктом), тепломережа (опалювальний сезон) і лікарні.


Окремо варто сказати про лікарні, які досі знаходились під керівництвом прийнятими по контракту, з проходженням конкурсу, директорами, що напряму працюють з НСЗУ укладаючи договори. Відтепер ні колективи, ні керівництво лікарні не зможуть впливати на те, як працюватимуть їхні заклади. Немає кисню чи тп? Почекаєте, спробуйте вижити!


Але разом з тим, окремі компідприємства в цей список не потрапили – а саме ті, що і так знаходяться під керівництвом депутатів, які, власне, за це рішення голосували або наближених до них людей.
У юристів ЧОТИРИ СТОРІНКИ зауважень до цього рішення, яке є не просто незаконним, а і відверто шкідливими для подальшого життя міста, але кого це цікавить? Звичайно, хотілося б почути думку експертів, самих працівників підприємств та їхніх керівників щодо цих новацій.

Хто виніс рішення

– депутат Облап Павло, який живе у Києві, працює у Києві, жодного стосунку до Білої Церкви не має, але є помічником народного депутата Миколи Бабенка.

Наступне цікаве рішення – збільшення кількості членів виконкому. Виконком приймає і швидкі рішення, реагує на техногенні катастрофи чи будь-який надзвичайний стан, окрім іншого. Чим більше членів виконкому, тим тяжче отримати кворум. Раніше вистачило б 13, відтепер треба щоб 18 чоловік приїхало з усіх усюд для того, щоб місто не зупинилося у критичному випадку.
Включені люди, які не були на жодній комісії, не має пояснень чому саме вони мають вступити і про яких не сказали ні слова при винесенні рішення. Хоча, згідно закону, повноваження пропонувати чисельність та персональний склад належать ВИКЛЮЧНО міському голові.

Причина
– треба більше «своїх» в керівних органах міста, щоб блокувати важливі рішення.
Хто виніс
– спільно члени фракцій «БЦ разом» (де лише пару депутатів живуть і працюють в Білій Церкві) «Слуги народу» (без коментарів) БПП, БЮТ і ОПЗЖ (в Білій Церкві ніякої опозиції немає, дерибанять разом, як книжка пише).


Наступне рішення «Про внесення змін до загальної структури й штатної чисельності апарату Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів» – виносилось для того, щоб додати ще одного заступника міському голові (від Слуг народу) Олександра Поляруша. Але з голосу було внесено пропозицію про скасування посади першого заступника Новогребельської Інни (безпартійної, яка за час пандемії зробила медичну галузь міста найкращою на Київщині)


Хто виніс – Головаш Андрій, живе в Києві, працює там же, жодного стосунку до Білої Церкви не має, член партії «Біла Церква разом». Ми лише можемо здогадуватись де отримує медичну допомогу родина Головаша, але ж не в Білій Церкві разом з нами.


Те, що відбулося на цих сесіях – яскраве свідчення, що Біла Церква виходить з-під впливу білоцерківців, що на виборах обрали депутатів, які мають впливових олігархів над собою, які саме зараз до закордонів звалили, але чхати хотіли на те, що місту насправді потрібно. Окрім того, можливістю заробити на дерибані і контролі стратегічних підприємств, вони підім’яли під себе місцевих манкуртів, які досі сиділи тихо. Також очевидний прямий тиск на місцевого голову, чия політична сила за ці рішення не голосувала. Єдина.
Не дотримано ні процедури, ні регламенту.


Тепер, звичайно, слово за Диким. Саме його авторитет досі заважав дерибанщикам крутити свої брудні справи і очевидно, що вони зараз намагаються усунути його зі своєї дороги. Чи буде вето? І чи підтримають місцяни свого голову? Спостерігаємо.


Блог: Василь Білоцерківський