Багато постраждалих військових і обстріл вокзалу: на Донбасі нове загострення

У смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" протягом 8 вересня 2 українських військових отримали осколкові поранення. Їм надали першу медичну допомогу, після чого госпіталізували у лікарню. Стан здоров'я захисників – середньої важкості.

Того ж дня російські найманці обстріляли Кряківку. Українські бійці відкрили вогонь у відповідь – з незабороненої мінськими домовленостями зброї.

Після обстрілу захисників обстежили лікарі військово-медичного госпіталю. Для встановлення кінцевого діагнозу військових скерували до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові.

Крім того, від кулі окупантів вже 9 вересня постраждав ще 1 український захисник. Це також сталося у зоні відповідальності угруповання “Схід”. Бійця у важкому стані госпіталізували у клініку.
Окупанти обстрілюють залізничну станцію

Бойовики приблизно о 8:00 9 вересня почали гатити з важкого озброєння у сторону станції “Скотувата” Донецької залізниці. Снаряди там падають на відстані 2 кілометрів від станції.

Наразі пошкоджень інфраструктури немає. Але задля безпеки працівників станції та пасажирів оперативно евакуювали в укриття.

До стабілізації ситуації рух приміських поїздів №6011/6072 “Лиман” – “Скотувата” – “Лозова” та №6003/6004 “Ізюм” – “Скотувата” – “Святогірськ” обмежили до станції “Фенольна”. Пасажирів просять уважно слухати оголошення на станціях, а також стежити за оновленням інформації.

Сьогодні гармати проросійських бойовиків обстріляли села вздовж лінії фронту. Кілька населених пунктів, від Луганщини до Донеччини. Наприклад, по селищу Верхньоторецьке випустили 34 снаряди в період з 07:30 до 08:30.