Бабусі померлого хлопчика з Черкас продовжили запобіжний захід

У результаті засідання, як повідомив адвокат Вікторії Лясової, суддя ухвалила продовжити термін перебування звинуваченої під вартою на місяць без права внесення застави.

Сьогодні, 22 жовтня, в Придніпровському районному суді міста Черкаси відбулося засідання по справі семирічного Андрійка, якому своєчасно не надали медичну допомогу, що призвело до його смерті. Наразі вирішували питання щодо продовження терміну перебування підозрюваної Вікторії Лясової під вартою. Про це повідомляє Zmi.ck.ua.

Так, 29 жовтня спливає термін дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою нерідної бабусі хлопчика Вікторії Лясової. Тому сьогодні прокуратура клопотала про продовження строку.

Під час засідання Вікторія Лясова не відповідала або не конкретно відповідала на запитання суді, зокрема щодо анкетних даних. Так, вона спочатку сказала, що їй погано чути. На запитання про те, де проживала до затримання, відповіла, що не пам’ятає цього.

Сьогодні її адвокат також клопотав, аби засідання відбувалось у закритому режимі, як і попередні. Суддя задовольнила клопотання сторони захисту й подальше засідання відбувалось у закритому режимі.

Як відомо, раніше Лясова вже подавала апеляцію щодо рішення про запобіжний захід, але тоді суд її не підтримав і названу бабусю хлопчика залишили під вартою на 60 діб.

Наразі триває розслідування смерті Андрія. Уже було звершено декілька експертиз, які показали, що хлопчик міг упасти з висоти та отримати травму голови. Також відповідно до висновків експертизи, поранення на тілі дитини могли бути від укусів тварин. Однак експертизи не дали повних відповідей. Раніше було з’ясовано, що, ймовірно, Андрій без належної медичної допомоги пробув близько 8-9 днів і якби рідні звернулась по допомогу до лікарів вчасно, то його можна було б урятувати.

Фото: Zmi.ck.ua

Підписуйтесь на наш канал telegram