[:ru]АТО на Донбассе официально завершилась сегодня в 14 часов[:ua]АТО на Донбасі офіційно завершилася сьогодні о 14 годині[:]

Керівник штабу Об’єднаних сил генерал Сергій Наєв доповів про готовність до початку нової операції.

[:ru]

Президент Порошенко подписал приказ о начале операции Объединенных сил на Донбассе с 14 часов 30 апреля.

Об этом президент Украины Петр Порошенко заявил в ходе заседания относительно изменения формата операции на Донбассе на операцию Объединенных сил.

«Требую, чтобы у нас была чрезвычайная жесткая координация», – сказал президент, обращаясь к руководителям силовых ведомств. Порошенко поручил оставить право ВСУ на открытие огня в ответ и привести силы к готовности осуществлять «стратегическую оборону».

Руководитель штаба Объединенных сил генерал Сергей Наев доложил о готовности к началу новой операции.

Порошенко подчеркнул, что сейчас готовы все условия для реализации закона о реинтеграции Донбасса, после чего объявил о подписании соответствующего приказа – об изменении формата сопротивления российской агрессии.

[:ua]

Президент Порошенко підписав наказ про початок операції Об’єднаних сил на Донбасі з 14 години 30 квітня.

Про це президент України Петро Порошенко заявив в ході засідання щодо зміни формату операції на Донбасі на операцію Об’єднаних сил.

«Вимагаю, щоб у нас була надзвичайна жорстка координація», – сказав президент, звертаючись до керівників силових відомств. Порошенко доручив залишити право ЗСУ на відкриття вогонь у відповідь та привести сили до готовності здійснювати «стратегічну оборону».

Керівник штабу Об’єднаних сил генерал Сергій Наєв доповів про готовність до початку нової операції.

Порошенко підкреслив, що наразі готові всі умови для реалізації закону про реінтеграцію Донбасу, після чого оголосив про підписання відповідного наказу – про зміну формату опору російській агресії.

[:]