АРМА опублікувало фотодокази тиску на їх структуру

Повідомляє Кий-інфо з посиланням на Агентство з Розшуку та Менеджменту Активів - АРМА

Робота з активами фігурантів кримінальних проваджень зумовлює повсякчасні ризики для АРМА та його працівників. Особи, чиї активи правоохоронці арештовують у кримінальних провадженнях і передають в управління АРМА, часто вдаються до різноманітних незаконних методів впливу на працівників органу і спотворення іміджу Агентства. Понад те, підривні фізичні, юридичні та репутаційні дії щодо АРМА фактично стали невід’ємним супроводом роботи інституції з часу її створення, – повідомляє агентство.


За словами АРМА, на них продовжується систематичний тиск у формі залякувань, прямих погроз та дискредитаційних акцій. Зловмисники вдаються до психологічних атак і навіть фізичних нападів на керівництво АРМА й очільників профільних структурних підрозділів Агентства, створюючи реальні загрози безпеці, життю та діловій репутації посадових осіб, а також членам їх родин.


Серед методів тиску агентство показало жахливі фото: свинячі голови, кров у під’їзді, розбиті вікна авто та порізані шини.


Попри намагання підірвати роботу АРМА та жорсткими методами залякати його співробітників, Агентство продовжить реалізувати повноваження виключно на підставі чинного законодавства та в інтересах держави.

Водночас, слід наголосити, що як сервісний антикорупційний орган АРМА створено для того, щоб арештовані корупційні активи приносили користь державі. Однак отримання суспільної вигоди з проблемних активів не є безперешкодною і, як показує практика, безпечною діяльністю, – підкреслюють вони.