АРЕШТОВАНО 50 СУДЕН ЧЕРЕЗ ЗАХОДИ У ЗАКРИТІ ПОРТИ ОКУПОВАНОГО КРИМУ

Україна наклала арешт на 50 суден через заходи в закриті порти окупованого Криму

Прокуратурою Автономної Республіки Крим було накладено арешт на 50 кораблів, що заходили у порти окупованого Криму, про це повідомили у прокуратурі відповідаючи на запит Радіо Свобода. Наразі відомство встановлює місцеперебування суден для передачі судових ухвал.

«На даний час судом накладено арешт на 50 суден-порушників, з них 11 суден здійснювали заходи до закритих портів тимчасово окупованої території півострова Крим під російським прапором. Вживаються заходи для встановлення місцеперебування суден, на які накладено арешт, з метою виконання ухвали суду», – розповіли в прокуратурі.

Прокуратурою також було зазначено, що СБУ в АР Крим проводяться досудове розслідування за фактами незаконного перебування суден в закритих портах Криму. Справа відкрита за частиною 2 статті 332-1 Кримінального кодексу України (порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї).

Нагадаємо, що 16 червня 2014 року Міністерством інфраструктури видано наказ “Про закриття морських портів”. Україною були закриті для міжнародного судноплавства морські порти Євпаторії, Керчі, Севастополя, Феодосії, Ялти, що розташовані на території окупованої Республіки Крим та Севастополя.