Апеляцію Стерненка розглянуть судді, які не викликають довіру

Судді, які розглядатимуть апеляцію Стерненка ухвалили щонайменше 325 рішень російською мовою.

Народні депутати України підписалися під заявою, щоб подальший судовий процес над активістом відбувся під головуванням суддів, які мають бездоганну репутацію в професійному колі і мають довіру громадськості.

Але до суддівської колегії, яка розгляне апеляцію, увійшли судді, репутація яких викликає багато запитань. Це судді Одеського апеляційного суду – Альбіна Кадегроб (головуюча), Руслан Котелевський та Вадим Прібилов, повідомив проєкт Prosud, спрямований на контроль діяльності суддів та активізацію суспільства, задля очищення судової системи від непорядних суддів.

Двоє з цих суддів (Кадегроб та Котелевський) мають негативний висновок від Громадської ради доброчесності, а щодо судді Прибілова ВККС відклала проведення кваліфікаційного оцінювання, а тому він досі не підтвердив здатність здійснювати правосуддя.

Серед відомих ухвал цих суддів, розповсюдженні рішення щодо повернення на посади підозрюваних в отриманні хабаря. Також намагання уникнути оподаткування та винесення ухвал російською мовою. Тому наскільки чесними можуть бути такі судді, викликає багато питань.

Фото: ProsudInfo