АПЕЛЯЦІЙНА ПАЛАТА АНТИКОРУПЦІЙНОГО СУДУ СКАСУВАЛА ПЕРШИЙ ОБВИНУВАЛЬНИЙ ВИРОК У СПРАВІ НАБУ ЯК БЕЗПІДСТАВНИЙ

11 лютого Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду України скасувала перший обвинувальний вирок у справі Національного антикорупційного бюро як безпідставний. Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "ДС".

11 лютого Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду України скасувала перший обвинувальний вирок у справі Національного антикорупційного бюро як безпідставний.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на “ДС”.

У березні 2019 року за участю НАБУ і САП райсуд Одеси засудив до 3 років позбавлення волі колишнього голову Захарівської райадміністрації в Одеській області Дмитра Франчука за те, що нібито виписав собі надбавки на понад 65 тис. гривень. Це стало першим обвинувальним вироком НАБУ і САП.

“Щороку в адміністрації є надлишок коштів, які потрібно використовувати. Якщо ти їх не використовуєш, то урізують дотації або гроші. Саме ця сума, що залишилася була направлена ​​до Департаменту обласної адміністрації, де і дали погодження (на виплату премії. – Ред.). Є заступник, який дав узгодження і підписав цей лист. і по ньому, не тільки я отримав премію, а й усі, хто працював “, – розповів Франчук.

Він також розповів, що на засідання суду, на якому йому оголосили рішення, не прийшов прокурор САП.
“Він уже знав вирок, і навіть не прийшов”, – сказав Франчук. За його словами, суддя, який виніс вирок, “пройшов кваліфікацію за рахунок моєї справи”.