[:ru]Американский режиссер, музыкант и художник Дэвид Линч посетит Киев 16-18 ноября[:ua]Американський режисер, музикант та художник Девід Лінч відвідає Київ 16-18 листопада[:]

У продаж вже надійшли квитки на зустріч із ним, яка відбудеться 17 числа. Їх вартість сягає від 23 до 46 тисяч гривень. На «гала-обіді» крім режисера також буде присутня співачка Вєра Брєжнєва.

[:ru]

Линч приедет в Украину в рамках открытия украинского представительства всемирного благотворительного фонда David Lynch Foundation. Его цель – изучение трансцендентальной медитации в учебных заведениях.

Во время визита Линч планирует встретиться со студентами, политиками, а также творческими интеллектуалами.

Дэвид является режиссером фильмов и сериалов «Твин Пикс», «Малхолланд Драйв», «Дикие сердцем», «Человек-слон». Новый сезон «Твин Пикса» вышел в 2017 году и транслировался на телеканале Showtime.

Это будет уже второй визит Линча в Украину, первый был в 2009 году. Тогда он презентовал свою книгу, посвященную трансцендентальной медитации «Поймать большую рыбу».

[:ua]

Лінч приїде в Україну у рамках відкриття українського представництва всесвітнього благодійного фонду David Lynch Foundation. Його мета — дослідження трансцендентальної медитації у навчальних закладах.

Під час візиту Лінч планує зустрітися зі студентами, політиками, а також творчими інтелектуалами.

Девід є режисером фільмів і серіалів «Твін Пікс», «Малхолланд Драйв», «Дикі серцем», «Людина-слон». Новий сезон «Твін Пікса» вийшлов у 2017 році і транслювався на телеканалі Showtime.

Це буде вже другий візит Лінча до України, перший був у 2009 році. Тоді він презентував свою книжку, присвячену трансцедентальній медитації «Піймати велику рибу».

[:]