Американська компанія зібрали 220 тисяч доларів на підтримку українських медиків та бійців

Компанія підтвердила, що зібрала понад 220 000 доларів США за допомогою унікальної лінії спеціальних наборів LEGO. Команда Brickmania створила мініфігурку Lego українських солдатів, військової техніки та навіть легендарного вантажного літака Ан-225 «Мрія».

Підписуйтесь на нас у telegram

Як зазначають у компанії, кошти від цього проекту спрямовуються на користь гуманітарних організацій, які безпосередньо займаються наданням допомоги українському народу та героям.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на сторінку компанії.

Brickmania випустила сотні історичних військових товарів з усього світу, в тому числі культовий танк Easy Eight Sherman, німецький танк Tiger, а тепер і українські протитанкові ракети Стугна-П, МіГ-29 «Привид Києва» та набагато більше.

З лютого 2022 року, коли Росія вторглася в Україну, команда проекту активно розвивала та постійно розширювала асортимент серії Ukraine Benefit і постійно доповнювала оновлення, включно з кастомним російським основним бойовим танком Т-80БВМ «Зайчик».

Ден Сіскінд і його команда в Brickmania вже зробили пожертви United24 і WINGMEN FOR UKRAINE, Міжнародному комітету порятунку, Direct Relief, Українському Червоному Хресту та іншим організаціям, які безпосередньо беруть участь у наданні допомоги українцям.