Amazon скасовує комісію для українських підприємців

Amazon на рік скасовує комісію для українських підприємців.

Підписуйтесь на нас у telegram

Як зазначають в Укрпошті, раніше реферальна комісія становила від 7% до 17% ціни, залежно від категорії. Найчастіше її розмір сягав 15%.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на повідомлення Укрпошти.

З 6 вересня бізнес, що відправляє товари з України, звільняється терміном на рік від сплати відсотка з продажу. Аmazon скасовує реферальну комісію на рік.

«У відповідь на ваш запит підтримати українських продавців на нашому маркетплейсі, я радий підтвердити, що зараз ми запроваджуємо спеціальні умови для бізнесу з адресою відправки Україною. З 6 вересня ми знижуємо реферальну комісію до 0% на період 12 місяців для всіх українських продавців на Amazon в Європі та Британії», — заявив віце-президент EU Seller Services Ксав’є Фламанд.

Як зазначив голова Мінцифри Михайло Федоров,український бізнес продовжує працювати і компанії виходять на міжнародний ринок.

“Завдяки спільним зусиллям з партнерами українські підприємці отримали безпрецедентні умови роботи на європейському Amazon. Рішення маркетплейсу скасувати на рік комісію на продаж у країнах Євросоюзу та Британії є чудовим доповненням політики ЄС у питаннях підтримки українського бізнесу», — йдеться у повідомленні Укрпошти.