Аліна Паш зняла свою кандидатуру з Євробачення

Згідно з правилами нацвідбору, учасник, який претендує на право представляти Україну на міжнародному конкурсі, не повинен здійснювати концертну діяльність, виступати, брати участь у будь-яких публічних чи приватних заходах країни-агресора після 15 березня 2014 року чи на окупованих територіях Донецької та Луганської областей із порушенням законодавства України.

Підписуйтесь на нас у telegram

Співачка Аліна Паш зняла свою кандидатуру з пісенного конкурсу Євробачення через скандал із поїздкою у Крим.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на Інстаграм співачки.

«Я не хочу далі бути у цій брудній історії. З важким серцем Я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. На жаль. Мені справді дуже жаль. Ми зв’яжемося із Суспільним та підпишемо всі необхідні документи. Окремо, хочу подякувати всім, хто мене підтримує та допомагає, хто чує мою пісню і важливе повідомлення, а не плітки про мене. Дякую!», – написала Паш.

Нагадуємо, що Стерненко опублікував інформацію, яка за його словами, з його власних джерел в ДПСУ: громадянка України Аліна Іванівна Паш 11.08.2015 рейсом Київ-Москва покинула територію України. Повернулась вона назад авіарейсом Домодєдово-Київ тільки 14.08.2015. У окупованому Криму вона перебувала 12.08.2015. Відповідно, після прибуття до Москви, скориставшись російськими авіалініями, співачка потрапила у окупований Крим, порушивши правила перетину державного кордону України. Напередодні з 16.04.2015 по 21.04.2015 вона також літала у Грузію, а після — Угорщину, заїхавши туди 16.02.2016 через пункт пропуску «Чоп» та повернувшись 28.02.2016 через ПП «Лужанка». За вказані періоди вона якраз публікувала у себе в інстаграмі фото з Грузії та Угорщини.

Співачка одразу після оголошення результатів Нацвідбору дала інтерв’ю Катерині Осадчій, в якому знову намагалася пояснити, що не порушувала закон при візиті до окупованого Криму.

А вчора, 15 лютого, Держприкордонслужба повідомила, що не видавала документ про в’їзд у Крим з української території, який Аліна Паш надала Суспільному